خانه / دسته‌بندی نشده / قیمت تابلو فرش دستباف گل ابریشم شفقی تبریز

قیمت تابلو فرش دستباف گل ابریشم شفقی تبریز

علت محبوبیت تابلو فرش دستباف شفقی تبریز بین ایرانی ها چیست؟ چگونه نسبت به خرید و گرفتن قیمت آنلاین تابلو فرش گل یاس شفقی تبریز اقدام کنیم؟
انسان ها ذاتا زیبا پسند هستند، شاید خود فرش هم حکایت از همین دارند، روزگاران قبل انسان ها در حالی که می توانستند بدون نقش دادن به فرش فقط به عنوان کف پوش استفاده کنند اما به آنها نقشو نگار دادند، و نشان دادند زیبایی فرش نیز برای آنها مهم است، بعد به مرور زمان تابلو فرش ها را درست کردند و نماد های دینی و عکس های کلاسیک را به تار و پود گره زدند، این صنعت آنقدر در ایران و شهر تبریز نهادینه شد که امروز شهر سردرود تبریز پایتخت تابلو فرش جهان است.

علت محبوبیت تابلو فرش های شفقی تبریز

شفقی تبریز با اتکا به تجارب چندین ساله خود و استفاده از آنها تابلو فرش هایی تولید می کند با کیفیت بالا و طرح های متنوع، این بخشی از دلایل محبوبیت این برند اصیل به شمار می رود. در این بین طرح هایی همچون طرح گل یاس از اقبال بیشتری برخوردار بوده اند. با این تابلو فرش گویی شما تکه ایی از طبیعت را به منزل خود می آورید.
امروزه امکان خرید و دریافت قیمت محصولات این شرکت از طریق سایت های معتبر امکان پذیر است. فرش و تابلو فرش های دستباف سرمایه محسوب می شوند لذا در نگه داری از آنها کوشا باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مشاوره و فروش : عباسی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09226778630
پست الکترونیکی: rb86abbasi@gmail.com

مطلب پیشنهادی

تولید انواع تابلو فرش دستباف شفقی

تابلو فرش های شفقی دارای چه مشخصاتی دارند و در تولید آنها از چه نخی …

دیدگاهتان را بنویسید

آموزش تجارت معرفی تاجران بازار تهاتر ايران